Latvian Blues Band /Jāņa Bukovska jubilejas koncerts

  • Date Oct 8, 2022
  • Starts at 19:00
  • Price 15-25 EUR

Jāņa Bukovska jubilejas kocerts

Svētki ir jāsvin – par to ir pārliecināts arī Jānis Bukovskis, kurš aicina uz savas jubilejas koncertiem 5. Oktobrī VEF Kultūras pilī, 8. Oktobrī Valmieras koncertzālē, 14. Oktobrī Ventspilī koncertzālē ‘’Jūras Vārti”.
Jānis 'Bux' Bukovskis – zināms kā „Latvian Blues Band” solists un mūzikas autors/producents, kā arī „R&B Blues Festival” un „Jēkabpils Blues Days” organizators. Enerģisks, pozitīvs un ar patiesu mīlestību pret mūziku – tieši tādu Jāni Bukovski pazīst klausītāji ne vien Latvijā, bet arī ārpus tās robežām. Viņa uzstāšanās ir īsts piedzīvojums, tādēļ saprotams, ka Jānim tieši skatuve ir īstā vieta, kur nosvinēt savu dzimšanas dienu, un pati labākā dāvana ir iespēja šajās svinībās dalīties arī ar sava talanta cienītājiem.
Koncerta apmeklētāji varēs pieredzēt unikālu programmu – Jānis izvēlējies sev īpašus un nozīmīgus skaņdarbus, kas tapuši visā „Latvian Blues Band” 22 gadu pastāvēšanas laikā. Klausītājiem būs iespēja ne vien baudīt jau iemīļotas kompozīcijas, bet arī dzirdēt vēl jaunas un nebijušas dziesmas.
Arī sastāvs, ar ko kopā uzstāsies Jānis, būs īpašs un citādāks, nekā klausītājiem ierasts. Jānim uz skatuves pievienosies, Kristaps Rullis ( stīlģitāra), Jānis Pastors (ģitāra), Santa Šillere (vokāls), kā arī ilggadējie Latvian Blues Band mūziķi - Artis Ločmelis (Hammond ērģeles), Rolands Saulietis (bungas/perkusijas).
Biļetes pieejamas Biļešu Paradīze kasēs, kā arī internetā www.bilesuparadize.lv

The place where locals and visitors to Valmiera meet. Restaurant located ner the hall.