Vidzemes Augstskolas labdarības koncerts ES DĀVINU TEV ŠO DIENU

  • Date Dec 12, 2019
  • Starts at 18:00
The event has already passed, please watch the upcoming events

Vidzemes Augstskolas labdarības koncerts "Es dāvinu Tev šo dienu"

Sagaidot gada sirsnīgākos svētkus, ceturtdien, 12. decembrī plkst. 18.00 koncertzālē “Valmiera” norisināsies labdarības koncerts “Es dāvinu tev šo dienu”, kur ar dažādiem priekšnesumiem uzstāsties Vidzemes Augstskolas (ViA) studenti, darbinieki un viesmākslinieki.

Decembris ir laiks, kurā ikviens no mums vēlas izdarīt kādu labo darbu. Tādēļ koncerta apmeklētājiem būs iespēja ziedot Valmieras pilsētas pašvaldības pansionāta “Valmiera” iemītniekiem, kā arī baudīt priekšnesumus, kopīgi radot īpašu svētku noskaņu.

“Šogad vēlamies iepriecināt seniorus, kuriem šajos svētkos nebūs iespēja tos nosvinēt ar ģimeni,” stāsta Vidzemes Augstskolas Studentu apvienības Kultūras virziena vadītāja Viktorija Bišofe. “Piliens laimes svētkos ir tieši tas, kas vajadzīgs katram no mums. Darot labu citiem, tu dari labu sev, tādēļ gaidīsim ikvienu koncertā!”

Valmieras pilsētas pašvalības pansionāts “Valmiera” ir sociālās aprūpes iestāde, kas sniedz aprūpes un rehabilitācijas pakalpojumus pensijas vecuma personām, kā arī I un II grupas invalīdiem.

Ieeja par ziedojumiem!

The place where locals and visitors to Valmiera meet. Restaurant located ner the hall.