AINARS MIELAVS

  • Date May 5, 2019
  • Starts at 18:00
  • Price 12-15 EUR
The event has already passed, please watch the upcoming events

AINARA MIELAVA koncerts Valmierā

5.maijā plkst. 18:00 koncertzālē "Valmiera" notiks dziedātāja un dziesmu autora Ainara Mielava koncerts. Tajā skanēs Ainara Mielava dziesmas jaunā un virtuozā aranžējumā no visiem viņa daiļrades posmiem. Šoreiz ar dziedātāju kopā uzstāsies arī brīnišķīgs jauno mūziķu sastāvs:

Jānis Ruņģis – ģitāra, klavieres, balss
Matīss Čudars – ģitāra, klarnete, balss
Reinis Ozoliņš – bass, kontrabass, Moog, balss
Jānis Jaunalksnis – bungas, balss
Ainars Mielavs – balss, mutes harmonikas

Par koncertu

Dace Frīdenberga – Samete, kultūras baudītāja: “2018. gada labākais muzikālais piedzīvojums. Patiesībā, pat pēdējās piecgades labākais. Matīss Čudars, Reinis Ozoliņš, Jānis Ruņģis Jānis Jaunalksnis - savas mākslas meistari. Bravo! Bauda acīm, ausīm un dvēselei. Viss notiek pa īstam, tas gan.”.

Dace Cielava, starpkultūru sakari :

“Brīnišķīgs koncerts ''Starp Ziemassvētkiem un Jauno gadu'' Rīgā, Mūzikas namā “Daile”. World class! Ainars Mielavs ar lielisku jaunu grupu. Klausītāju prieks un sajūsma par viņa atgriešanos uz koncertskatuves. Daudz nedzirdētu dziesmu. Jaunas aranžijas, kas skan tik skaisti. Mūzika gan kā meditācija, gan iedvesmas un enerģijas avots.”.

Mareks Matisons, Digitālās komunikācijas praktiķis: “Neticami delikātas aranžijas Ainara Mielava senām melodijām. Pilnīgi jauns skatījums.. uz sen sen iemīļoto...”.

Aigars Pētersons, RSU rektors:“Izcils koncerts jaunā sastāvā! Ainars Mielavs talantīgu jauniešu grupā. Patiess baudījums!”.

Ilze Jaunalksne, TV personība: “Ainara Mielava atgriešanās kopā ar lieliskajiem jaunās paaudzes mūziķiem Jāni Ruņģi, Matīsu Čudaru, Reini Ozoliņu un manu brāli Jāni Jaunalksni bija spēcīgs sitiens pakrūtē. Labā nozīmē:)”.

Biļetes

Biļetes iespējams iegādāties "Biļešu Paradīze" kasēs un koncertzālē "Valmiera".

The place where locals and visitors to Valmiera meet. Restaurant located ner the hall.