JAUNGADA SAGAIDĪŠANAS SVINĪBAS

  • Дата 31 Dec
  • Начало в 21:00
  • Цена 25-70 EUR
Событие уже прошло, пожалуйста выберите предстоящие события

Jaungada sagaidīšana koncertzālē “Valmiera” būs arī šogad!

Šogad mēs esam gatavi šo visu atkārtot, pat pārspēt! Pie mums brauc viesi no Somijas un Igaunijas - tas kaut ko nozīmē! Mūsu vakara plāns ir likt jums justies pēc iespējas bezrūpīgāk. Lai Jums nebūtu jādomā par svētku ēdienkarti mājās, par viesu izklaidēšanu un beigu beigās, lai 1. janvāris nav jāsāk ar trauku mazgāšanu.

Programma

31. decembra vakarā, 21:00, mēs jūs sagaidīsim ar mūziku un svinīgi izrotātām telpām. Jums būs rezervēts galdiņš, pie kura varēsiet baudīt mūsu sarūpētās vakariņas. Šoreiz restorāns "Vecpuisis" klās divus furšeta galdus, lai nav pārāk ilgi jāgaida un varat paspēt vēl iepazīt bārā piedāvājumu - pasākuma laikā darbosies bārs, kur dzērienus varēs iegādāties par tiešām demokrātiskām cenām. Tikmēr pasākuma vadītāji, Uģis Melders un Mikus Frišfelds, būs sagatavojuši vecā gada muzikālo atskata programmu.

Līdz dejām nebūs ilgi jāgaida, jo jau pirms pusnakts sāks uzstāties grupa “Eels of the Sixties” - viņi spēlēs visu nakti un spēlēs dejojamu mūziku. Protams, īsi pirms pusnakts mēs visus aicinām izvēlēties sev vēlamāko salūta skatīšanās vietu Valmieras centrā, apsveikt vienam otru un doties atpakaļ uz koncertzāli “Valmiera”, kur turpināsim svinīgi iesākt jaunu - 2019. gadu!

Tiekamies koncertzālē “Valmiera”, Leona Paegles ielā 10, Valmierā.

Biļetes

Ieejas biļetes cena vienai personai 70 EUR. Jauniešiem līdz 14 gadiem - 25 EUR.
Rezervācijas pieņemam jau tagad: T. 27774427

Lai nākamais 2019. ir skanīgs!

  • 31 Dec 21:00
    JAUNGADA SAGAIDĪŠANAS SVINĪBAS
Место, где собираются валмиерцы и гости Валмиеры. Ресторан Vecpuisis находится рядом с залом.