ATCELTA Jāņa Šipkēvica dziesmu izrāde "Zenīts"

  • Дата 23 Jan
  • Начало в 18:30
  • Цена 8-12 EUR
Событие уже прошло, пожалуйста выберите предстоящие события

ATCELTA dziesmu izrāde "Zenīts"

ATCELTA 23.janvārī plānotā dziesmu izrāde "Zenīts".

Informējam par naudas atgriešanu:
Interneta vietnē bilesuparadize.lv biļešu pircējiem par biļetēm iztērētā nauda jau ir atgriezta uz pircēju norādītajiem kontiem, tikmēr tiem, kas biļetes pirkuši biļešu kasēs, tiek lūgts ierasties jebkurā "Biļešu paradīze" kasē un biļetes samainīt pret naudu. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Tālrunis uzziņai T. 27774427.
----

Speciāli Latvijas Nacionālajam simfoniskajam orķestrim Jānis Šipkēvics sakomponējis dziesmu ciklu “Zenīts” diviem zēniem un astoņiem instrumentiem. Cikls iecerēts kā paša Jāņa un viņa kādreizējā klasesbiedra, cikla tekstu autora Marta Pujāta intuitīvi emocionāls vēstījums par pieredzēto skolas gados. Dziesmu izrāde „Zenīts“ 23.janvārī plkst. 18:30 notiks koncertzālē „Valmiera“.

Jānis Šipkēvics saka: “Tas būs kā savdabīgs psiholoģisks seanss, kurā ar dažādu žanru kompozīcijām tiek atjaunotas saites ar skolas laika maģisko pasauli. Muzikāli cikls būs tāds, kuru savam iztēles orķestrim it kā būtu uzrakstījis bērns. Ar vēlmi izprast apkārt notiekošo un piešķirt tam kādu rotaļīgu, eksistenciālu, smieklīgu, aizkustinošu, pārpasaulīgu un puiciski ikdienišķu jēgu.”

Tajā piedalīsies Rīgas Doma kora skolas audzēkņi: Emīls Dzenītis, Eduards Jansons un „LNSO zenītansamblis“ Gunta Kuzmas vadībā.

Dziesmu izrāde “Zenīts” tika nominēta "Lielajai mūzikas balvai 2017" kategorijā “Gada uzvedums". Izrāde domāta bērniem vecumā no 6 līdz 15 gadu vecumam.

Dziesmu izrādi iespējams apmeklēt arī programmas "Latvijas skolas soma" ietvaros.

BIĻETES

Biļetes "Biļesu Paradīze" kasēs un koncertzālē "Valmiera".
Biļešu atlaide skolēniem - 20%. Skolēnu grupām biļetes cena: 8 EUR. Par skolēnu grupu rezervācijām zvanīt uz T. 27774427.

Место, где собираются валмиерцы и гости Валмиеры. Ресторан Vecpuisis находится рядом с залом.