Pakalpojumi
  • Informācija par telpu nomu un rezervāciju
  • +371 29 32 43 19

Telpas un pasākumi

Koncertzāles kopējā platība ir 400 kvadrātmetri ar 5 x 11 metru lielu skatuvi, kas apvienojumā ar patīkamo akustiku un mūsu rīcībā esošo pilno tehnisko aprīkojumu paredzēta, lai organizētu dažāda formāta pasākumus.

Kopā ar "Eži Events" piedāvājam četras uzņēmumu kolektīvus, domubiedru grupas vai draugu kompānijas saliedējošas pasākumu iespējas - erudīcijas un tumsas mijiedarbība "Saliedēts tumsā", picu cepšanas meistarklasi "Kā strādāsi, tā garšos", Valmieras Vecpuišu parka iepazīšanas pasākums "Leģendai pa pēdām" vai "Murder Mystery" vakariņas.
Ja kolektīvs labprāt vēlas baudīt koncertu vai cita veida kultūras pasākumu - sakiet un būs.

Nodrošinām ne tikai pasākumu tehnisku izpildi, bet arī gādājam par mārketinga aktivitātēm auditorijas piesaistei, izmantojot mūsu sociālos tīklus.

Piedāvājam pasākumam nepieciešamo personālu (skaņotājs, gaismotājs, garderobists, viesmīlis, bārmenis) un pasākuma vadītāja pakalpojumus.

Varat iepazīties ar tehnisko zāles aprīkojumu (PDF) un zāles plānu (PDF).

Koncertzāles kopējā ietilpība ir līdz 350 personām, taču šis skaits var mainīties atkarībā no notikuma formāta, jo telpas ir piemērotas gan koncertu, teātra vai deju pasākumu rīkošanai, gan koproratīvajiem notikumiem – konferencēm, ideju forumiem vai prezentācijām.

Ērtās tehniskajās telpās pasākuma mākslinieki un vadītāji netraucēti var sagatavoties savam iznācienam.

Semināru zāle un apspriežu telpa

Daudzfunkcionāla semināru zāle ar atpūtas telpu kafijas pauzēm un sarunām šaurākā lokā. Semināru zālē pieejams projektors un apskaņošana. Telpas ietilpība ir līdz 60 personām un to iespējams īrēt dažādu formātu pasākumiem, īstenojot klientu ieceres.

Veranda un terase

Terase un veranda svētkiem, atpūtai ar ģimeni un draugiem vasaras sezonā.
Gada siltajā sezonā iespējams rīkot vasarīgus pasākumus verandā un terasē. Ja laiks nelutina, tad verandu iespējams apsildīt ar gāzes laternām. Raitākai apkalpošanai un klientu ērtībām verandā ir izbūvēts bārs ar pilnu aprīkojumu. Vajadzības gadījumā iespējams telpā izvietot projektoru un to apskaņot.
Telpas ietilpība ir līdz 50 cilvēkiem, kā arī iespējama pasākuma vietas dekorēšana, atbilstoši klientu vēlmēm.

Ēdināšana

Pasākumu laikā mēs spējam nodrošināt augsta servisa ēdināšanas pakalpojumus, kas neatstās vienaldzīgu nevienu no pasākuma viesiem un lieliski iekļausies pasākuma programmā.

Vieta, kur pulcējas valmierieši un Valmieras pilsētas viesi.