MESA Valmiera

  • Datums 29 Mar
  • Sākums 20:00
  • Cena 15 EUR
Šis pasākums ir aizvadīts. Lūdzu skatieties citus gaidāmos pasākumus.

MESA Koncerttūre, Valmiera

MESA projekta autors un idejiskais līderis Gatis Irbe izziņo projekta nākošā gada koncerttūri, kas norisināsies trijās Latvijas pilsētās - Valmierā, Rīgā un noslēgsies Liepājā.

“Šis ir jau otrais projekta MESA albums, kas burtiski nedēļu atpakaļ ir iznācis un esmu patiesi lepns un laimīgs, jo redzu, ka mans un manu kolēģu darbs jau šobrīd ir augstu novērtēts, jo albuma digitālās versijas lejupielāde, kas notiek labdarības projekta mesarmesa.lv interneta vietnē, ir sasniegusi vērienīgus apjomus un turpina strauji progresēt," tā par nule kā izdoto albumu saka Gatis Irbe.
Turpinot pirmā MESA albuma tradīciju, arī otrajā studijas albuma "II" tapšanā dziesmās ir piedalījušies vairāki viesi. Viņu vidū ir Renārs Kaupers, Intars Busulis, etnoansamblis TAUTUMEITAS, un citi, bet visa albuma mūzikas producents ir Arstarulsmirus, piešķirot tam bagātīgi muzikālu skanējumu.
"Valmierā mums vienmēr ir ļoti liels prieks atgriezties, jo grūti atrast citu Latvijas pilsētu, kur būtu tik pozitīvi un atvērti cilvēki, kādi ir tieši šeit. Tāpēc šo tūri esam iecerējuši aizsākt tieši šeit.“ - turpina Gatis Irbe.

Koncerttūres norises vietas

MESA 2018. gada koncerttūre norisināsies:
29.03.2018. – VALMIERĀ, koncertzālē “Valmiera”
12.04.2018. - RĪGĀ, koncertzālē “Palladium”
21.04.2018. – LIEPĀJĀ, Liepājas Olimpiskā centra arēna.

Labdarības kampaņa "Mēs ar MESA"

Jau otro gadu projekts MESA tiek uzsākts ar labdarības akciju, kurā pirms albuma fizisko kopiju nonākšanas veikalu plauktos, to var iegādāties, klausītājam pašam nosakot savu cenu, labdarības kampaņā “Mēs ar MESA”, kur visi iegūtie līdzekļi tika ziedoti bērniem ar kustību traucējumiem.
Labdarības kampaņa turpinās mājaslapā www.mesarmesa.lv.

Biļetes

Biļetes uz koncertiem iepriekšpārdošanā ir visās “Biļešu Serviss” tirdzniecības vietās, kā arī internetā www.bilesuserviss.lv

Vieta, kur pulcējas valmierieši un Valmieras pilsētas viesi.