Ģitāristu duets "Bague Duo"

  • Datums 10 Feb
  • Sākums 19:00
  • Cena 8-10 EUR
Šis pasākums ir aizvadīts. Lūdzu skatieties citus gaidāmos pasākumus.

Aivara Hermaņa & Ērika Upenieka ģitāristu dueta "Bague Duo" jaunā albuma koncertprogramma

Viens no Latvijas labākajiem ģitāristiem Aivars Hermanis par sevi atgādina ar jaunu albumu, šoreiz talkā ņemdams jaunākas paaudzes mūziķi, ģitāristu Ēriku Upenieku. Ģitāristu dueta “Bague Duo” diskā skan Hermaņa un Upenieka oriģinālmūzika - 10 instrumentāli skaņdarbi pašradītos aranžējumos.
Ar "Bague Duo" kopā uzstāsies arī Juris Kristons (taustiņinstrumenti) un Ainis Zavackis (sitamie instrumenti). Koncertā dzirdēsiet gan skaņdarbus no jaunā kompaktdiska, gan populāru skaņdarbu aranžējumus.

Kas ir "BAGUE DUO"?

Sava dueta nosaukumu mūziķi atvasinājuši no katalāņu mūzikas instrumentu darbnīcas H. Bague vārda, jo gan Aivars, gan Ēriks spēlē tur izgatavotas akustiskās ģitāras. «Bague» ne tikai katalāņu valodā nozīmē – gredzens, šo terminu lieto gan arhitektūrā, gan juveliermākslā. Tikpat daudznozīmīga ir mūzika, ko atskaņo latviešu ģitāristu duets. Mūziķi izpildīs skaņdarbus flamenko un Latīņamerikas džeza tradīcijās. Jaunradītās kompozīcijas šķiet spāniskas saules un baudpilnas dzīves uztveres uzlādētas. Fantāziju rosina jau skaņdarbu nosaukumi vien – “Visums”, “Jūra”, “Vēstules un atklātnes” u.c.

Biļetes

Biļetes iespējams iegādāties "Biļešu paradīzē" un koncertzālē "Valmiera".

Vieta, kur pulcējas valmierieši un Valmieras pilsētas viesi.