Vakars ar VARI VĒTRU | KONCERTS

  • Date 11 Jan
  • Starts at 19:00
  • Price 10-13 EUR
The event has already passed, please watch the upcoming events

VARIS VĒTRA. Solokoncerts

11.janvārī plkst. 19.00 koncertzālē “Valmiera” uzstāsies Latvijā iemīļotais dziesmu autors un izpildītājs Varis Vētra. Koncertā skanēs tautā jau zināmas un iemīļotas dziesmas, kā arī daudz jaunas dziesmas no topošā albuma.

Viņa koncerti vienmēr ir sirsnīgi, uzrunājoši un personiski, tajos veidojas arī lielisks dialogs ar skatītājiem. Katrai no dziesmām, kuras viņš salīdzina ar dzīvām, emocionālām būtnēm, ir savs īpašs stāsts. Par dziesmu tapšanu Varis Vētra saka: "Dziesmas nāk visos apstākļos. Uz ielas, sabiedrībā, klusumā. Vārdi nāk tikai klusumā. Priecīgas nāk priecīgi, skumjās laužas ārā citādi. Man ir tāda sajūta, ka man to stāsta. Es izmantoju savu pieredzi, lai vārdus ievietotu situācijā, bet to, ka vārdi nav manis izgudroti, es apzinos." Vara Vētras mūzika ir romantiska, eksitenciālu pārdomu rosinoša un emocionāla.

Koncertā no topošā jaunā albuma dzirdēsim tādas dziesmas kā "Un man patīk", "Bērniņš dzimst", "Kurš tevi iemīlēs...", bet no tautā jau iemīļotām dziesmām izskanēs "Māmiņai", "Tu esi skaista visos niekos, sīkumos", "Tevi mīl..."u.c.

Par Vari Vētru

Dziesmu rakstīšanu mākslinieks uzsāka 2003. gadā, kad ierosmi šim darbam guva piedaloties mūzikas un mākslas festivāla „BILDES” radošajā nometnē. Pirmais dziesmu albums „Pārdodu vēju un zirgu vēl klāt” tika izdots 2010.gadā, savukārt, 2013.gadā Varis izdeva otro dziesmu albumu "Viena mirkļa dēļ?".

Biļetes

Biļetes uz koncertu iespējams iegādāties „Biļešu paradīze” kasēs, kā arī koncerta norises vietā. Biļetes: 10 – 13 EUR.

The place where locals and visitors to Valmiera meet. Restaurant located ner the hall.