Emīlija Kate Tomsone & Pauls Ēriks Skujiņš | Koncerts vasaras terasē

  • Date 11 Jul
  • Starts at 19:00

Emīlija Kate Tomsone & Pauls Ēriks Skujiņš | Koncerts vasaras terasē

11.jūlijā plkst. 19:00 aicinām uz koncertu vasaras terasē, kurā klausītājiem būs iespēja iepazīties ar brīnišķīgu duetu - Emīliju Kati Tomsoni (ģitāra, vokāls) un Paulu Ēriku Skujiņu (čells).

"Esam duets, kas par savām mājām sauc Cēsis. Divi līdzīgie, kas auguši mūzikas klātbūtnē un vēl joprojām dievina uzturēties tās sabiedrībā. Emīlija un Pauls – ģitāra un čells – līdzīgi skaisto, cilvēkam līdzīgo formu dēļ, bet raksturā pilnīgi pretēji – viens maigs un vasaras lietu atgādinošs, otrs – pērkona cienīga skaļuma autors. Kopā abi veido pusi no varavīksnes. Lai tā izveidotos ir vajadzīgs vēl viens skatītāja saules pieliets smaids", tēlaini par savu radošo mūzikas duetu stāsta Emīlija.

Ieeja koncertā bez maksas!

Informācijai

Sliktu laikapstākļu gadījumā koncerti notiek restorāna “Vecpuisis” telpās.

*Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana/ filmēšana. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti organizatoru publicitātes vajadzībām.

Koncertzāle “Valmiera” jau trešo gadu rīko un aicina jaunos mūziķus pieteikties „Vasaras skatuvei“, kas norisinās koncertzāles „Valmiera“ vasaras terasē. Tā ir iespēja jaunajiem mūziķiem uzkrāt muzikālo pieredzi un parādīt savu talantu plašākai auditorijai.

The place where locals and visitors to Valmiera meet. Restaurant located ner the hall.