Grupa CRYIN' WHITE | Koncerts vasaras terasē

  • Date 19 Jul
  • Starts at 19:00

Grupas CRYIN' WHITE koncerts vasaras terasē

Koncertzāles "Valmiera" vasaras terasē 19.jūlijā plkst. 19:00 uzstāsies grupa "Cryin' White".

Grupa "Cryin' White" ir 5 talantīgu un jautru puišu grupa no Jelgavas. Muzikālais piedzīvojums viņiem izvērties ļoti interesants, spēlējot dažādos koncertos visā Latvijā. "Cryin'White" piedalījušies Jūrmalā "Junior Achievement Latvia" atklāšanas ceremonijā, "Nike Riga Run" atklāšanas ceremonijā, Ledus skulptūru festivālā un pilsētas svētkos Jelgavā. Tāpat arī snieguši vairākus koncertus Rīgas bāros un vasarā, reizē ar sava singla video prezentāciju, noorganizēja mini festivālu, kurā uzstājās vairāki mākslinieki. Šogad grupa piedalījās LKA rīkotajā Valpurģu festivālā kā konkursa uzvarētāji. Grupas mērķis atrodoties uz skatuves ir sniegt labas emocijas skatītājiem, lai viņus atcerētos kā pozitīvus, jautrus un atraktīvus māksliniekus. Šobrīd grupa raksta jaunu albumu un vēlas paplašināt "Cryin' White" fanu pulku, spēlējot dažādos koncertos un festivālos.

Iepazīsties ar grupu "Cryin' White" - Jānis Grūtups (vokāls), Matīss Ozols (taustiņi, vokāls), Aivars Šaicāns (ģitāra, vokāls), Rihards Jakuško (bungas) un Artūrs Jefremovs (basģitāra, vokāls).

Ieeja koncertā bez maksas!

Informācijai

Sliktu laikapstākļu gadījumā koncerti notiek restorāna “Vecpuisis” telpās.
*Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana/ filmēšana. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti organizatoru publicitātes vajadzībām.

The place where locals and visitors to Valmiera meet. Restaurant located ner the hall.