EZERI un Jāņa Runģa klātbūtne

EZERI un Jāņa Runģa klātbūtne

5.oktobrī plkst. 19:00 koncertzālē "Valmiera" notiks grupas "EZERI" un "JĀŅĀ RUŅĢA KLĀTBŪNE" koncerts. Piedalās: “Ezeri”- Miķelis Putniņš (ģitāra, vokāls), Krišjānis Bremšs (sitaminstrumenti), Kristians Priekulis (bass). “Jāņa Ruņģa Klātbūtne” – Jānis Ruņģis (ģitāra, vokāls), Kaspars Vizulis (bass), Rinalds Maksimovs (sitaminstrumenti)

EZERI

Trio “Ezeri” pie Latvijas mūzikas apvāršņa parādījās 2016. gadā, kad tika izdots grupas debijas albums “Ogle”, ko atzinīgi novērtēja kā klausītāji, tā kritiķi. Šajā rudenī ir gaidāms apvienības jaunais albums. Grupa ir iesildījusi tādus starptautiski zināmus māksliniekus kā Ghostpoet un Kelsey Lu, kā arī izveidojuši koncertprogrammu “Lēnās dejas” kopā ar teātra režisoru un mūziķi Vladislavu Nastavševu. Grupas solists Miķelis Putniņš šobrīd aktīvi darbojas Jāņa Šipkēvica projektā “Nepāriet”.

JĀŅA RUŅĢA KLĀTBŪTNE

2018.gadā tika izdots “Jāņa Ruņģa Klātbūtnes” debijas albums “Ārpus Prātus”, kas bija nominēts “Zelta Mikrofonam 2019” kā viens no labākajiem aizvadītā gada alternatīvās/ indie mūzikas ierakstiem. Līdz šim Jānis Ruņģis vairāk darbojies kā radošais sesiju mūziķis, piedaloties tādu mākslinieku ierakstos kā Ainars Mielavs, Aminata, Linda Leen u.c. Tāpat viņš sadarbojies ar džeza pasaules pārstāvjiem un saspēlējies ar LNSO u.c. Mūziķim sirdij tuva ir arī latviski psihedēliskā roka grupa "Spāre", kur viņš spēlē basģitāru.

Jānis Ruņģis ir ne tikai augsta līmeņa instrumentālists, bet arī izjusts dziesminieks, radot kompozīcijas, kas neatstāj vienaldzīgu nevienu klausītāju. Viņa balsij un kompozīcijām piemīt relaksēta un zinoša cilvēka dziļums, gaumīgs bezkaunīgums. “Ezeri” savukārt izceļas ar inovatīvām instrumentu un balsu saplūšanas iespējām. Miķeļa Putniņa labi nostādītā zemā balss mijās ar dziedāšanu falsetā. Koncertā tiks izpildītas mākslinieku oriģinālkompozīcijas, izmantojot improvizācijas elementus, radot neaizmirstamu pieredzi.

Biļetes

Biļetes "Biļešu Paradīze" kasēs un koncertzālē "Valmiera".

The place where locals and visitors to Valmiera meet. Restaurant located ner the hall.